KDO JSME


Již od roku 1971 se základní kynologická organizace ve Veřovicích věnuje výcviku psů. Naše členská základna je široká a věkově neomezená. Přijít si k nám vyzkoušet odvětví sportovní kynologie – tedy stopy, obranu a poslušnost, ale rovněž prvky agility, dogdancingu či obedience mohou majitelé nejen čistokrevných psů ale i kříženců všech velikostí. Dokážeme poradit jak v oblasti výcviku tak chovu, a připravit pejska a jeho majitele na výstavu či bonitaci. Se vstřícným a inviduálním přístupem se u nás setká nejen majitel, jež chce pejska naučit pouze základní ovladatelnost, ale také aktivní kynolog, který chce dosáhnout vyšších profesionálních výkonů.

 

Náš klub pořádá každoročně tradiční podzimní závody O cenu Veřovic a Memoriál Karla Škarpy. Od roku 2013 pořádáme pravidelně Noční obranářský závod a Závody pro každého majitele psa. V průběhu roku pravidelně pořádáme nejen pro naše členy zkoušky dle Národního a Mezinárodního zkušebního řádu a rovněž zkoušky dle Kynologické Jednoty ČR Brno.  

 

Účastníme se různých akcí pro veřejnost. Především se jedná o vystoupení pro děti a mládež, nejen ve Veřovicích, ale také v blízkém okolí. Naši členové jsou velice úspěšní na závodech v různých odvětvích kynologie – tedy ve sportovní kynologii, ve výcviku agility, ale rovněž se někteří věnují obedienci, loveckému výcviku a canisterapii. Úspěchy sklízíme také na výstavách, včetně výstav s Mezinárodní účastí, bonitacích, svodech a máme mezi sebou i zkušené chovatelé psů.

Naše činnost není bohužel jen záležitostí naší odhodlanosti a chuti pracovat ale téměř vše si v  současné době vyžaduje sponzorství kynologických fanoušků. Našich sponzorů si nesmírně ceníme a děkujeme jim, že pomáhají dobré věci.

 
 
NAŠI SPONZOŘI
 
 
OBEC Veřovice  OBEC Bordovice
            
            

Hlavní sponzor Mistrovství republiky mládeže Německých ovčák
Krmivo Bardog - Josef Bartošík


Granule pro kočky Fitmin - Elektro-Obojky.cz ®

Krmivo Fitmin


Škarpa Pavel

Veřovice


Lubomír Srba

Kopřivnice

Geryk Stanislav

GS DIESEL

Veřovice


Michal Vaculín

Michalovo pekařství

Veřovice


Milošek Pítr

Veřovice

Vlasta Straková a Martin Vlček

Veřovice

 

© 2010 kkverovice.websnadno.cz. Všechna práva vyhrazena.