CVIČÁK ROKU


SOUTĚŽ CVIČÁK ROKU 2012

Cvičák roku je soutěž, která navazuje na loňský „Žebříček ZKO 2011“. Má nejen nový název, ale i nová pravidla a principy. Hlavním rozdílem bylo to, že soutěž cvičák roku nebyla rozdělena do jednotlivých kategorií, jako tomu bylo u žebříčku zko, ale byla stanovena pouze jedna hlavní kategorie.

Celkem se do soutěže přihlásilo okolo 60 cvičáku - tedy nejen základních kynologických organizací, ale mohly se přihlásit i organizace neoficiální, nebo oblastní skupiny agility apod., v případě že splňovaly stanovené podmínky. Z těchto přihlášených cvičáku porota vybrala 25 nejlepších, a o tom, kdo zvítězí, už rozhodovala pouze veřejnost hlasováním.

Hlasování probíhalo od 1.3. do 17.3. a výsledky byly oficiálně zveřejněny na slavnostním vyhlášení výsledků v Praze dne 23. března 2013.

K našemu velkému překvapení jsme se umístili s počtem 600 hlasů na 1. místě. Děkujeme porotě za to, že nás vybrala mezi finalisty a hlavně všem, kteří nás hlasem podpořili a přispěli tak k obrovské radosti nás všech.

   

Fotky pochází z archivu Česká kynologie o.s.

 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

FOTO Z VYHLÁŠENÍ


ŽEBŘÍČEK ZKO 2011

Žebříček ZKO je souteží, která by se se měla stát prvním republikovým přehledem všech aktivních Základních kynologických organizací registrovaných v Českém kynologickém svazu (ČKS). Právě tato organizace je partnerem celého projektu.

Soutěž byla zahájena 15.1.2012 a hlasování prostřednictvím webu probíhalo do 15.2.2012. Během tohoto  období se naše kynologická organizace držela statečně v první desítce nejoblíbenějších ZKO (resp. ZKO s největším počtem hlasů).

Po vyplnění přihlášky, jsme byli zařazeni do několika kategorií, ve kterých o našem konečném pořadí rozhodovala odborná porota. A dále do tří finálových kategoriií, ve kterých se soutěžilo o finanční obnos a roční sponzioring.  Do soutěže se zapojilo 52 kynologických organizací registrovaných v ČKS.

Krásného výsledku, kterého si nesmírně ceníme je 3. místo v kategorii „Práce s mládeží“. Dobrých výsledků jsme však dosáhli i v jiných kategoriích: Nejvšestranější ZKO  – 14. v pořadí, Pořádání závodů – 16. v pořadí, Úspěchy na zkouškách – 22. v pořadí, Nejpočetnější členská základna – 23. v pořadí, Pořádání zkoušek – 26. v pořadí, Kurzy pro veřejnost – 29. v pořadí.

Soutěžilo se také ve finálních kategoriiích jakou byla „Nejoblíběnější ZKO „. V tomto případě se do hlasování mohla zapojit široká věřejnost, tedy také vy, a žebříček oblíbenosti byl vytvořen na základě součtu poslaných hlasů. Z celkového počtu zaregistrovaných kynologických organizací jsme se umístili na 2. místě a stali jsme se tak druhou nejoblíběnější základní kynologickou organizací pro rok 2011.

V žebříčku absolutního pořadí jsme skončili na úctihodném 9. místě.

Kompletní výsledky soutěže naleznete na webových stránkách: http://www.ceskakynologie.cz/zebricek-zko/vysledky

 

© 2010 kkverovice.websnadno.cz. Všechna práva vyhrazena.